MĚKKÉ DŘEVINY - VÝROBNÍ PROGRAM


VYBERTE SI VÁŠ OBLÍBENÝ STROM.
PROSTOROVÝ DESIGN: ELEMENTS
Z MĚKKÝCH DŘEVIN NIKDY NEZTRATÍ SVŮJ PŮVAB.


Nabízejí především pozitivní vlastnosti. Přírodní dřevěné obklady z modřínového, smrkového, borovicového a recyklovaného dřeva otevírají zcela nové možnosti. Ať už chcete najít takový panel, který odpovídá jedné z podlah Admonter. Nebo se chystáte pustit na neprobádané území designu, prvky z měkkého dřeva budou vypadat vždy skvěle. S jejich neopakovatelnou kresbou a ve specifických barvách propůjčí šmrnc každému pokoji.

POVRCHOVÉ STRUKTURY

+ kartáčovaný povrch

Měkčí části dřeva jsou odstraněny kartáčováním, tím získá povrch plastický vzhled. Jedná se o jedinečně účinný způsob, jak odhalit čistou smyslnost dřeva pro oko a ostatními smysly.


+ dlátovaný povrch

Dlátování ve směru vláken vytváří výrazný vlnový efekt. Ti, kteří chodí naboso, se mají při zkušenosti s přírodní dřevěnou podlahou na co těšit .


+ cross povrch

Podélné nebo příčné hluboké kartáčování umožňuje chodidlům prožít s podlahou zcela novou zkušenost. S tímto povrchem získává podlaha velice atraktivní vzhled.


+ alpin povrch

Kombinace silného příčného kartáčování a škrábaného dřeva vytváří skutečně jedinečný smyslový zážitek.

STRUKTURY POVRCHU, POVRCHOVÉ ÚPRAVY, TŘÍDĚNÍ A FORMÁTY POVRCHOVÁ STRUKTURA DŘEVA JE NEODDĚLITELNÁ SOUČÁST KRÁSY.


Jedno z mnoha designových tajemství: neobvyklé prvky by měli být zdůrazněny. To je důvod, proč je i u nehoblovaných dřevin ponechán jejich vlastní charakter. Tyto povrchové úpravy dodávají panelům jedinečnou a podmanivou strukturu.


DOBRÁ ZPRÁVA: ELEMENTS MAJÍ EXTRÉMNĚ ROBUSTNÍ KONSTRUKCI.


Admonter ELEMENTs jsou vyrobeny z několika vrstev. To jim umožňuje zachovat svůj původní tvar a to nejen po mnoho let, ale i po celá desetiletí. Jádro je v tomto ohledu zvláště klíčové. Přírodními panely z měkkého dřeva mají na výběr ze čtyř různých možností.

SÍLA: TAK MOC PEVNÉ

ELEMENTs jsou dostupné v různých variantách dřevin; nabídka panelů od 12 mm do 42 mm tloušťky.