ŽIVOT SE DŘEVEM. TIPY.

Klíčem pro zdravý životní styl je klima v místnosti. Hlavním kritériem je obsah CO2, relativní vlhkost a teplota.

V ideálním případě by měla být relativní vlhkost vzduchu mezi 40 – 60%. Produkty Admonter z přírodního dřeva jsou takového podmínky navrženy.

V zimním období může být z důvodu vytápění snížena relativní vlhkost pod spodní hranici doporučeného rozmezí. Přidejte pravidelné větrání, pokojové rostliny a zvlhčovače vzduchu, velmi užitečné je také kontrolovat vlhkost pomocí vlhkoměru. 


DOBRÉ PRO ATMOSFÉRU V MÍSTNOSTI, ZÍSKÁVAJÍCÍ VÍCE CHARAKTERU V PRŮBĚHU ČASU.
DŘEVO NEMÁ SOBĚ ROVNÉHO MATERIÁLU PRO PŘÍRODNÍ STYL.


Ať už po něm jdete naboso, hladíte ho prsty nebo se jím kocháte očima – dřevo je materiál jako žádný jiný. Materiál, který k nám promlouvá skrze všechny smysly. Jedná se část venkovního světa umístěného do domácnosti, spojuje nás s přírodou a s původní architekturou hustě zalesněných území. I když se strom přemění v něco jiného, je to stále živá věc. Jeho buňky absorbují vlhkost a poté je pomalu opět uvolňují. Dřevo má tedy vyrovnávající vliv na klima v místnosti a tím zlepšuje zdraví.

Jako živý materiál, má dřevo další vynikající vlastnost. S odstupem času získává ještě větší charakter při současném zachování jeho tvaru. Sluneční paprsky tvoří barevné změny, které jsou zcela přirozené. Malé stopy zůstanou jako důkaz uplynutí času. Půvabná patina. To všechno přispívá k vizuálnímu účinku prostor. Je to opravdu neuvěřitelně krásná věc.