DUB - VÝROBNÍ PROGRAM


NĚKDY PŘIROZENÝ, JINDY UŠLECHTILÝ, ALE VŽDY VYSOCE ODOLNÝ: MNOHO PODOB DUBU.


Existuje obrovská rozmanitost mezi různými druhy dubu. Škála barev a možná atmosféra nikdy nepřestane překvapovat. A to je právě ten důvod obrovské popularity tohoto odolného dřeva. Proč se nepodíváte?

TVRDÉ DŘEVINY - VÝROBNÍ PROGRAM


DESIGNOVÁ KVALITA A PŘIROZENÝ ŠARM JSOU NEODDĚLITELNÉ U VÝROBKŮ Z TVRDÉHO DŘEVA.


Od té doby, co je bytový a interiérový design o individualitě, nabízí Admonter širokou škálu různých tvrdých dřevin. Od javoru po robinii. Od americké třešně po americký ořech. Od jasanu po buk. Skutečný les plný atraktivních možností, který vám umožní přijít s individuálním designem. Každá z těchto dřevin má svůj vlastní vnitřní charakter a všechny se liší, pokud jde o jádro, kresbu, strukturu a tvrdost.

POVRCHOVÉ STRUKTURY

+ broušený povrch

Toto bylo standardní provedení pro přírodní dřevěné podlahy po mnoho let. Broušení dodává povrchu eleganci, ten se stává naprosto hladký bez prohlubní. 


+ kartáčovaný povrch

Měkčí části dřeva jsou odstraněny kartáčováním, tím získá povrch plastický vzhled. Jedná se o jedinečně účinný způsob, jak odhalit čistou smyslnost dřeva pro oko a ostatními smysly.


+ dlátovaný povrch

Dlátování ve směru vláken vytváří výrazný vlnový efekt. Ti, kteří chodí naboso, se mají při zkušenosti s přírodní dřevěnou podlahou na co těšit .


+ cross povrch

Podélné nebo příčné hluboké kartáčování umožňuje chodidlům prožít s podlahou zcela novou zkušenost. S tímto povrchem získává podlaha velice atraktivní vzhled.


+ alpin povrch

Kombinace silného příčného kartáčování a škrábaného dřeva vytváří skutečně jedinečný smyslový zážitek.


+ antico povrch

3D-kartáčovaní a přidané známky stárnutí. Výsledkem je zcela nová značková podlaha s atraktivní patinou jako po desítkách let opotřebení. A co víc, má také tu výhodu, že je zvláště odolná a trvanlivá.

MIMOŘÁDNĚ ATRAKTIVNÍ: STRUKTURA POVRCHU URČUJE EFEKT CELÉ PODLAHY. TO JE JISTÉ!


Jedno z mnoha designových tajemství: neobvyklé prvky by měli být zdůrazněny. To je důvod, proč je i dřevinám s broušeným povrchem ponechán jejich vlastní charakter. Pokud jste nakloněni strukturovaným dřevinám, nemějte obavy. V nabídce je stejně široký výběr strukturovaných povrchů - hoblovaný, frézovaný, kartáčovaný podélně i příčně, nebo alpin. Někdy je struktura neuvěřitelně přirozená a plná života. To odhalí smyslnost dřeva pro oko i ostatními smysly. 

JE TO POVRCHOVÁ ÚPRAVA, KTERÁ URČUJE KLIMA V MÍSTNOSTI A ZPŮSOB ÚDRŽBY. JE TEDY DOBŘE, ŽE EXISTUJE TAKOVÝ ŠIROKÝ VÝBĚR.


Protože dřevo je přírodní a živý materiál, je také prodyšné. Nabízí velký užitek při absorbování a uvolňování vlhkosti. Poskytuje tak rovnováhu vlivů na klima v místnosti. Volba povrchové úpravy ovlivňuje tuto schopnost. Každá dřevina vyžaduje jinou péči a může se také vyrovnávat se s různými výzvami. To je důvod, proč Admonter nabízíme širokou škálu různých dřevin:

+ Přírodní olej

Přírodní oleje udržuje póry dřeva otevřené. Kladným účinkem je zdravé klima v místnosti. Díky pravidelné a správné údržbě získává povrch přirozenou patinu a mimořádnou trvanlivost.

+ UV olej

UV olej se skládá ze 60% přírodních a udržitelných složek. Představuje dobrou volbu, kde cílem je zachovat původní vzhled podlahy a zvýšit její životnost bez výraznějších nároků na péči a údržbu.

+ Matný lak

Aplikace matného laku dodá podlahovým prknům hedvábně matný vzhled. Póry dřeva jsou zapečetěny. Z toho důvodu se stávají velmi odolné s velmi snadnou údržbou.