DUB - VÝROBNÍ PROGRAM


AŤ UŽ SI VYBERETE COKOLIV Z NABÍDKY PODLAH, SCHODY VÁS ZAVEDOU NA DALŠÍ ÚROVEŇ.


Jednoduché řešení: nebudete trvat dlouho najít schodiště k doplnění přírodní dřevěné podlahy FLOORs. Schodiště je vyrobeno ze stejné dřeviny a samozřejmě také s identickým designem. Přesně odpovídá také vrstvená konstrukce. Ať už se skládá ze 2 nebo 3 vrstev, v každém případě budou schody přesně odpovídat podlaze.

TVRDÉ DŘEVINY – VÝROBNÍ PROGRAM


DESIGNOVÁ KVALITA A PŘÍRODNÍ ŠARM JSOU NEODDĚLITELNÉ U VÝROBKŮ Z TVRDÉHO DŘEVA.


Od té doby, co je bytový a interiérový design o individualitě nabízí Admonter širokou škálu různých tvrdých dřevin. Od javoru po robinii. Od americké třešně po americký ořech. Od jasanu po buk. Skutečný les plný atraktivních možností, které vám umožní přijít s individuálním designem. Každý z těchto typů dřevin má svůj vlastní vnitřní charakter a všechny se liší, pokud jde o jádro, kresbu, strukturu a hustotu.

SCHODOVÉ HRANY

ŠIROKÉ, ÚZKÉ - VOLBA JE NA VÁS. SCHODOVÉ HRANY PŘICHÁZEJÍ V RŮZNÝCH VARIANTÁCH
DÉLEK A FORMÁTŮ

Neomezená designová svoboda. Ta je důležitá také pro schodiště. Pro dosažení výsledku, který je dokonale v souladu s vaší představou, je skladem široký výběr schodových hran. Mimochodem, montáž schodových hran je hračka. Postup je jednoduchý: můžete použít zámkový systém bez lepení lock-it nebo alternativu pera a drážky.

Přehled schodových hran